Skip to content

From All Walks Life – Nietradycyjni studenci medycyny i przyszłość medycyny czesc 4

7 miesięcy ago

323 words

Te zalety niewątpliwie okazały się dla nich korzystne jako lekarzy. Barnett z Mount Sinai przyznaje, że wiek i skłonność starszych uczniów muszą być brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu. Myślę, że to w ludzkich umysłach, kiedy przeprowadzają rozmowy z uczniami: czy przyznanie się do tej osoby, która może zająć miejsce młodszego studenta, przyniesie korzyści społeczeństwu. , Mówi. Nie znam żadnego odcięcia, ale może w wieku około 50 lat zastanawiasz się, czy to tylko intelektualne ćwiczenie.
Chcemy, aby starsze osoby ubiegające się o wizę zrobiły to, co chcą zrobić dla społeczeństwa – kontynuuje. Jeśli nie mogą zrobić przekonującej sprawy, to aplikacja nie będzie latać. Ale to samo dotyczy 21-letniego wnioskodawcy.
Hofstra s Smith mówi: To jest. . . oczywiście pytanie społeczne. Czy indywidualna wolność ma pierwszeństwo przed potrzebami grupowymi. W niektórych przypadkach komisje mogą nie myśleć, że przyznanie się do starszego studenta jest dobrym wykorzystaniem ograniczonej liczby miejsc. Ale musisz bać się zbytniej inżynierii społecznej. Spójrz na lekarzy-kobiet: oni pracują mniej niż mężczyźni. Czy to oznacza, że nie powinniśmy przyjmować studentów płci żeńskiej.
Na razie komitety przyjęć do szkół medycznych nadal akceptują starszych, nietradycyjnych studentów. Być może wierzą, że medycyna potrzebuje nowych głosów – i biorąc pod uwagę niezliczone problemy związane z opieką zdrowotną, trudno się z tym nie zgodzić. Sądzę jednak, że potrzebujemy więcej danych, zanim będziemy mogli nazwać to realną strategią na przyszłość.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Author Affiliations
Dr Jauhar jest dyrektorem programu Heart Failure w Long Island Jewish Medical Center w New Hyde Park w stanie Nowy Jork oraz asystentem profesora medycyny w Albert Einstein College of Medicine w Bronx, NY.

[podobne: szampon renovastin, weglan magnezu, bazetham retard ]

0 thoughts on “From All Walks Life – Nietradycyjni studenci medycyny i przyszłość medycyny czesc 4”

Powiązane tematy z artykułem: bazetham retard szampon renovastin weglan magnezu